Czy mrożone warzywa i owoce przynoszą jakiekolwiek korzyści dla zdrowia? Czy są wystarczająco smaczne? Z takimi pytaniami spotykamy się na każdym kroku, a przecież eksperci już dawno potwierdzili, że w mrożonkach zachowana jest większość witamin i składników mineralnych. Natomiast, by przekonać się o walorach smakowych mrożonych owoców i warzyw, wystarczy ich raz spróbować. Tymi fantastycznymi smakami możemy cieszyć się przez cały rok.

czytaj dalej...

Szpinak - bogactwo składników odżywczych

Szpinak to dość kontrowersyjne warzywo. Jedni wprost przepadają za nim, a inni nie mogą na niego patrzeć, być może dlatego, że ciągle wspominają dziecięce potrawy, które im serwowano. Tymczasem szpinak to prawdziwy król wśród warzyw, a więc zasługuje na królewskie miejsce na obiadowym talerzu. Sprawdź, dlaczego warto go jeść jak najczęściej.

czytaj dalej...

Jak przygotować pożywny i zdrowy obiad w 15 minut?

Pożywny i zdrowy obiad nie jest dziś wielkim wyzwaniem, o ile potrafimy sobie odpowiedzieć na pytanie, jak ma wyglądać taki posiłek. Jedno jest pewne, powinien on dostarczać cennych składników pokarmowych, które będą wspiera nasze zdrowie, a do tego musi być smaczny, bo przecież uwielbiamy dobre jedzenie. Jak przygotować wartościowy i pyszny posiłek w 15 minut?

czytaj dalej...

Nasze produkty

Kotleciki kalafior/ brokuł/ marchew 8szt 300g

Kotleciki cukinia/marchew/zielony groszek 8szt 300g

Kotleciki por/marchew/ ziemniaki 8szt 300g

Mieszanka warzyw z boczkiem 1kg

Mieszanka warzyw z przyprawami 1kg

Warzywa na parze śródziemnomorskie 2x200g

Warzywa na parze 2x200g

Mieszanka grzybów 450g

Bób 1kg

Pieczarki krojone 1kg

Bukiet kwiatowy warzyw mrożony 450g

Barszcz ukraiński mrożony 450g

Mix papryk krojonych 3 kolory 600g

Brokuły różyczki mrożone 1kg

Kalafior mrożony 450g

Fasolka szaparagowa zielona cienka 1kg

Fasolka szparagowa zielona mrożona 450g

Liście szpinaku ze śmietaną 1kg

Szpinak siekany ze śmietaną 1kg

Liście szpinaku 1kg

Szpinak siekany brykiet mrożony 450g

Gratka dla wegetarian poznaj kotleciki warzywne od Wiodącej Marki

Wegetarianizm to dla jednych prostota posiłków, a dla drugich prawdziwe, kulinarne wyzwanie. Wiele osób wyobraża sobie wegetariańskie posiłki jako pokrojoną w kawałki marchewkę serwowaną z różyczkami kalafiora. I choć tak podane warzywa są pyszne, to jednak wegetariańska kuchnia to znacznie więcej. To wiele pysznych potraw, których miłośnicy schabowego nawet nie znają. Poznaj czar warzywnych kotlecików, którym nikt się nie oprze.

czytaj dalej...

Rozgrzewająca zupa na jesień
jak ją przygotować?

Jesień w Polsce bywa piękna. Cudowne kolory drzew, krzewów i urokliwe promyki Słońca wyglądają przepięknie. Niestety z każdym dniem jest coraz chłodniej, a my zaczynamy tęsknić za fantastycznymi zupami, które potrafią kutecznie rozgrzać po październikowym spacerze. Sprawdź, jak przygotować sycące zupy idealne na jesienne popołudnia.

czytaj dalej...